VEĽKÁ VEC, JUPITER VCHÁDZA DO ŠKORPIÓNA

(10.10.2017 - 8.11.2018)

VŠEOBECNÁ NÁLADA
Jupiter v znamení Škorpióna by mal podfarbiť, približne na rok celkovú atmosféru. Jupiter je planéta rastu, rozvoja, expanzie a keďže Škorpión je znamenie, ktoré súvisí s tajnými vecami, mystikou, duchovnom, možno očakávať väčší záujem o duchovné, tajné, tajomné veci a rozvoj v nich.
OSOBNÝ VPLYV
Jupiter, ako pozitívna planéta, planéta, ktorá otvára nové možnosti, planéta šťastia, ochrany bude zasahovať planéty v horoskope človeka, ktorý ich má v Škorpiónovi v danom pozitívnom duchu. Týka sa to hlavne ľudí narodených v znamení Škorpióna, teda tých, čo tam majú Slnko. Ale aj tých, čo tam majú Mesiac, ascendent, alebo inú planétu. Tiež je dobré sledovať, cez ktorý dom Jupiter bude prechádzať a teda, v ktorom dome sa nachádza znamenie Škorpióna. V tejto oblasti bude Jupiter otvárať nové možnosti, bude ju podporovať.
ROZMEDZIE
Už tým, že Jupiter bude v znamení, kde má niekto Slnko, Mesiac, alebo ascendnet, to môže pre neho znamenať zlepšenie, väčší optimizmus, rozvoj, nové možnosti, ale špeciálne vtedy, keď Jupiter bude prechádzať priamo cez danú planétu, alebo ascendent.
NÁVRAT JUPITERA
Prechod Jupitera cez znamenie Škorpióna bude mať veľký význam pre ľudí, ktorí majú vo svojom horoskope Jupiter v tomto znamení. Týka sa to teda ľudí narodených v rozmedzí týchto dátumov:
27.11.1981 - 26.12.1982;
10.11.1993 - 9.12.1994;
26.10.2005 - 24.11.2006.
Tento vplyv bude môcť byť citeľný už keď Jupiter vojde do Škorpióna, ale naplno sa prejaví, keď sa Jupiter dostane na to isté miesto, ako pri narodení. Toto obdobie znamená rozvoj v danej oblasti, nové možnosti, šťastie, expanziu, prípadne aj finančné zlepšenie. U mňa napríklad posledný návrat Jupitera priniesol získanie nových možností v rámci štúdia, Jupiter vládne domu štúdií u mňa, a priniesol tiež partnerský vzťah, Jupiter mám v dome partnerstva.

Pozrite si tiež články:
Urán v Býkovi
Saturn v Kozorožcovi


Pozrite si tiež: Astrologická učebnica
Pozrite si moje služby:Astrologické služby