KURZY ASTROLÓGIE


Informácie o plánovaných kurzoch budú zverejnené tu v predstihu.
Pozrite si zatiaľ video-kurzy, čo sú záznamy z už zrealizovaných kurzov.


ARCHÍVAko vyložiť partnerský horoskop v 9 krokoch

Partnerská astrológia podľa helénskych a perzských astrológov

Kurz sa uskutočnil 27.6.2020. V kurze sme sa zaoberali:
- ako zistiť, či sa človeku bude dariť v láske a partnerstve, alebo nie
- či človek bude mať partnera/partnerku a ak áno, tak kedy,
- ako porovnať horoskopy dvoch ľudí, či sa k sebe hodia, čo spolu zažijú a ako na seba navzájom pôsobia
- a veľa iného na tému lásky a partnerstva

Z tohto kurzu som vyhotovil záznam, ktorý si môžete kúpiť TU >>>>>>>


Ako nájsť vhodný okamih v 7 krokoch?

(Kurz elekčnej astrológie)

Kurz sa uskutočnil 23.11.2019 v Bratislava. Účastníci sa naučili, ako systematicky, krok-za-krokom nájsť vhodný okamih na nejakú činnosť. Či už ide o cestovanie, založenie firmy, kúpu-predaj, stavbu domu, svadbu a podobne.
Z návodu je jasné, čo je podstatné a čo vedľajšie. Všetko vychádza z prác helénskych a perzských astrológov. Ich návody boli odskúšané a uvedené do praxe.

Z tohto kurzu som pripravil video-kurz. Zakúpiť si ho môžeš TU>>>>.
AKO VYKLADAŤ SOLÁRNE HOROSKOPY V 10 KROKOCH - KURZ

(S využitím poznatkov tradičnej perzskej astrológie)

Zasvätenie do solárnych horoskopov prebehlo 13.4.2019 v Bratislava

Solárne horoskopy sú dôležité. Odhaľujú, čo sa za rok človeku udeje. Niekedy ale môžu zdať zložité.
Na tomto kurze som prezentoval systematickú metódu, krok-za-krokom, ktorá umožňuje vykladať solárny horoskop s istotou. Zameriava sa na to najdôležitejšie.
Všetko s využitím 7 planét, systému domov celých znamení a 5 základných aspektov.
Možno vás napadne, stačí to?
Perzský astrológovia používali len tento systém a boli schopný robiť presné predpovede. Prax ukazuje, že tento systém je funkčný. Zameriava sa na to, čo je podstatné. Výklad je potom jednoznačnejší a presnejší.
Tento systém používa pri výklade napríklad Benjamin Dykes, významný astrológ. Naštudoval som si jeho kruzy, zamerané na výklad solárnych horoskopov a tiež knihu od starého perzkého astrológa Abu Ma´shara o solárnych horoskopoch.
Spojením týchto poznatkov a mojej praxe vznikol tento spôsob výkladu, ktorý som prezentoval.

Video-kurz

Z tohto kurzu som spravil zostrih, video-kurz. Viac informácií o ňom nájdeš tu: video-kurz-solárne-horoskopy.

Dôkazový foto-materiál :) :Kurz tradičnej astrológie - čo ti moderná astrológia zatajila

(Tento kurz sa uskutočnil v septemberi až novembri 2018. Z tohto kurzu som pripravil video-kurz, ktorý si môžeš pozrieť aj s ukážkami na tejto stránke: ATROLOGICKÝ VIDEO KURZ)

Prišli ste do bodu, kedy vám už moderná astrológia nevie viac dať? Chcete posunúť svoju schopnosť vykladať horoskopy na vyššiu úroveň? Alebo sa zaujímate o tradičnú astrológiu? Ak áno, je pre vás vhodný práve kuz tradičnej astrológie.

Ale možno sa spýtate: Nie je už tradičná astrológia prekonaná?
Astrológia sa nevyvíjala lineárne a moderná astrológia na tradičnú úplne nenadviazala. Prechádzala z jednej kultúry do druhej, z jedného jazyka do druhého, veľa vecí sa pri tom prenose stratilo, alebo chybne preložilo. Len posledných 30 rokov sa začali rekonštruovať pôvodné tradičné techniky. Moderná astrológia z tohto pohľadu vyzerá ako veľmi zjednodušená tradičná astrológia.


Čo sa naučíte:

Vychŕlim na vás teraz pojmy, nazľaknite sa:
"kvality, sekta, recepcia, prekonávanie, obliehanie, esenciálne hodnosti (aj menšie ako hranice planét, triplicita, tvár), hlbšie pochopenie domicilu-exilu, povýšenia-pádu, celkovo sila planét, akcidentálne hodnosti, fázy planét (v srdci Slnka, zastávky planét, retrogradita, východné a západné planéty, planéty vychádzajúce a zapadajúce do lúčov Slnka), systém domov celých znamení, averzia, antiscie, radosti planét v domoch, bod šťastía, bod ducha, bod otca, bod matky, bod detí, bod manželstva, bod súrodencov a tradičné prediktívne techniky ako firdaria, profekcie a základy techniky zodiacal releasing a ich kombinácia s inými technikami."
Asi vám to nič nehovorí, ale práve o to ide, naučiť sa niečo nové. Nezostanem len pri teórii, ale ukážem vám, ako môžete tieto pojmy prakticky využiť pri výklade horoskopu.
Na Slovensku neexistuje skoro žiadna literatúra na tieto témy. V angličtine existuje, ale je často písaná nezrozumiteľne. Zameriavať sa budem hlavne na helénsku astrológiu, ktorá má v sebe eleganciu, symetriu, jednoduchosť.


Pre koho je určený:

Je pre ľudí, ktorí majú otvorenú myseľ a odvahu poznávať nové veci. Stačí keď máte základy astrológie a môžete sa zúčastniť.


Ako dlho trvá kurz:

Tento kurz bude rozdelený na 6 stretnutí po 2 hodiny, stretnutia budú každé 2 týždne.


Kedy sa uskutoční:

Prvé stretnutie bude v septembri 2018. Bližší termín zverejním neskôr. Ďalšie stretnutia budú každý druhý týždeň.


Video nahrávka:

Kurz tradičnej astrológie sa nahrá celý na video. Snímaná bude obrazovka PC, kde bude robená prezentácia. Táto obrazovka bude počas kurzu premietaná dataprojektorom. Nahrávky budú účastníkom k dispozícii, aby si ich mohli zasa pozrieť. Ak sa nebude niekto môcť zúčastniť niektorého so stretnutí, bude mať k dispozícii aspoň nahrávku z kurzu.


Kde:

V Bratislave. Presné miesto dám vedieť záujemcom.


Koľko to stojí:

Cena kurzu je 110 €.


Máte otázky?

Napíšte mi na bdmart@gmail.com a zodpoviem vaše dodatočné otázky.


Zapíšte sa na kurz:

Napíšte mi na bdmart@gmail.com, alebo mi zavolajte na 0907 956 378 a prihláste sa na kurz.
Najbližší takýto kurz sa uskutoční pravdepodobne až o rok, nepremeškaj príležitosť a zapíš sa teraz.
Základný kurz astrológie, čítanie horoskopu narodenia


Chcete sa aj vy naučiť čítať v horoskope? Ak áno, tak pre Vás je určený základný kurz astrológie.


Pre koho je určený:

Tento kurz nie je určený len pre ľudí, ktorý sa chcú stať profesionálnymi astrológmi, ale aj pre ľudí, ktorý chcú lepšie porozumieť sebe, prípadne svojim blízkym, skrytým kozmickým zákonitostiam skrz čítanie horoskopu.


Čo je obsahom kurzu:

Obsahom základného kurzu astrológie sú základné veci, ktoré umožnia čítať horoskop narodenia. Konkrétne ide o porozumenie znameniam zverokruhu, planétam, aspektom, astrologickým domom, ako kombinovať jednotlivé prvky horoskopu, zvládnutie práce s astrologickým softvérom, a iné základné horoskopické zručnosti. Prehľad toho, čo sa preberá na základnom kurze nájdete tu: Lekcie . Všetky zručnosti a vedomosti sa potom na kurze aplikujú na konkrétne horoskopy.


Čo je cieľom kurzu:

Cieľom je naučiť sa pomerne rýchlo a samostatne vyčítať z horoskopu tie podstatné veci a získať dobrý základ pre prípadné ďalšie štúdium horoskopie.


Ako dlho trvá kurz:

Tento kurz trvá dva dni po 3 hodiny, takže dohromady 6 hodín, plus čas na otázky a prestávky.


Koľko to stojí:

Cena kurzu je 60 €.


Kedy sa uskutoční:

Ak sa nazberá dostatok záujemcov o kurz, zverejním konkrétny dátum. Presný čas dám vedieť záujemcom. Nahlásiť svoj záujem a účasť môžete na e-mail: bdmart@gmail.com, následne Vám budú poskytnuté ostatné dôležité informácie spojené s kurzom.


Video:

Celý základný kurz astrológie sa nahráva ako video, takže si ho potom môžete ešte raz v pokoji doma prezrieť. Počas kurzu je použitý aj dataprojektor.


Kde:

V Bratislave. Presné miesto dám vedieť záujemcom.


Zvyšné informácie:

Zvyšné informácie súvisiace s kurzom poskytnem záujemcom ktorí ma kontaktujú.


Individuálny kurz astrológie

Je možné u mňa absolvovať aj individuálny kurz astrológie, nahlásiť sa naň môžete tiež tak, že mi napíšte na e-mail: bdmart@gmail.com a dohodneme detaily. Individuálny kurz astrológie znamená individuálny prístup: rýchlosť učenia, počet hodín, ako aj predmet výučby si určujete sami. Cena je 12€ na hodinu.


Kurz astrológie zameraný na predvídanie


Chcete sa naučiť aj predvídať pomocou horoskopu a astrologických techník?


Pre koho je určený:

Tento kurz je určený pre ľudí, ktorý už majú základy čítania horoskopu a chcú sa naučiť techniky predvídania.


Čo je obsahom kurzu:

Obsahom kurzu je niekoľko techník predvídania a to je konkrétne technika solárnych horoskopov, tranzity, sekundárne direkcie a výnimočná stará technika Firdaria, ktorú pozná a používa málo astrológov, ale je veľmi efektívna. Všetky techniky sa aplikujú na konkrétnych horoskopoch, príkladoch, aby boli lepšie pochopiteľné.


Čo je cieľom kurzu:

Cieľom je naučiť sa predvídať astrologické vplyvy do budúcnosti a predvídať, ako sa môžu prejaviť v živote človeka, ale aj hodnotiť minulosť skrz astrologické vplyvy a tým hlbšie pochopiť, alebo osvetliť, nejaké staršie situácie, udalosti zo života.


Ako dlho trvá kurz:

Tento kurz astrológie trvá dva dni po 3 hodiny, takže dohromady 6 hodín, plus čas na otázky a prestávky.


Koľko to stojí:

Cena kurzu je 60 €.


Kedy sa uskutoční:

Ak sa nazberá dostatok záujemcov o kurz astrológie zameraný na predvídanie, zverejním konkrétny dátum. Presný čas dám vedieť záujemcom. Nahlásiť svoj záujem a účasť môžete na e-mail: bdmart@gmail.com, následne Vám budú poskytnuté ostatné dôležité informácie spojené s kurzom.


Video:

Celý kurz astrológie sa nahráva ako video, takže si ho potom môžete ešte raz v pokoji doma prezrieť. Počas kurzu je použitý aj dataprojektor.


Kde:

V Bratislave. Presné miesto dám vedieť záujemcom.


Zvyšné informácie:

Zvyšné informácie súvisiace s kurzom poskytnem záujemcom ktorí ma kontaktujú.Kurz tradičnej astrológie: Čo vám moderná astrológia zatajila 2018

Uskutočnil sa v mesiacoch september až november 2018, 6 stretnutí po 2 hodiny.
Tu sú fotky z neho: (účastníkov bolo 4, ale podarilo sa odfotiť len 2):


Základný kurz astrológie z októbra 2017

21.10.2017 a 22.10.2017 sa uskutočnil kurz a tu sú fokty z neho:
Kurz astrológie zameraný na predvídanie z novembra 2017

25.11.2017 a 26.11.2017 sa uskutočnil kurz a tu sú fokty z neho: