Rektifikácia horoskopu

Spresnenie času narodenia

Aby bolo možné čítať presne z horoskopu, je potrebné poznať čo najpresnejší čas narodenia. Rodičia si často čas nepamätajú presne a čas z nemocnice tiež nie spoľahlivý. Preto je potrebné overiť, alebo spresniť tento čas narodenia.

Výhody presného času

V niektorých prípadoch sa môže horoskop radikálne zmeniť, ak sa čas posunie len o pár minút. Preto je potrebné poznať presný čas narodenia.
Presný čas tiež umožní využívať techniky predvídania, ktoré bez neho buď nefungujú, alebo fungujú ináč, ako by človek čakal.
Ak raz získaš presný čas narodenia, máš ho na celý život.

Odchýlka

Čas je možné overiť, alebo zrovnať, ak je v rozmedzí 15 minúť plus/mínus od narodenia. Ak je nepresnosť väčšia, napríklad ak niekto vie len, že sa narodil ráno, alebo vie že to je v rozmedzí jednej hodiny, už čas nie je možné spoľahlivo zrovnať.

Čo potrebujem

Na overenie času potrebujem od teba:
1. dátum, miesto a čas narodenia (ktorý máš od rodičov, alebo z nemocnice)
2. dátumy dôležitých udalostí z tvojho života.
Zoznam toho, čo potrebujem ti pošlem mailom.

Aké techniky používam

Pre overenie, alebo upresnenie času narodenia používam v prvom rade primárne direkcie. Ale na doladenie používam aj tranzity a sekundárne direkcie.

Priebeh rektifikácie

Pošlem ti zoznam udalostí, ktorých dátumy od teba potrebujem. Potom skúsim nájsť vyhovujúci čas a dám ti dodatočné otázky. Ak všetko sedí, pošlem ti upresnený čas.

Referencie:

Pridaj sa k stovkám spokojným zákazníkom a prečítaj si, čo o výklade napísali: referencie

O mne:

Som profesionálny astrológ. Astrológii sa venujem od roku 2002. Ako jeden z mála astrológov využívam aj tradičné techniky, ktoré obohacujú výklad horoskopu.

OBJEDNAJ SI REKTIFIKÁCIU HOROSKOPU

Napíš mi na bdmart@gmail.com, alebo mi zavolaj na 0907 956 378 a dohodneme sa.

Cena: 25€


Ďalšie služby:

všetky astrologické služby

ročný horoskop (12 mesačný)

osobný horoskop

partnerský horoskop

konzultácia horoskopu