↑ pozri si upútavku ↑

AKO VYKLADAŤ SOLÁRNE HOROSKOPY V 10 KROKOCH:
VIDEO-KURZ

(S využitím poznatkov tradičnej perzskej astrológie)

Solárny horoskop. Hmm. Vraj dôležitá technika. Ale ako ho vykladať?
Pozrieš sa na to a máš len nejasné tušenie.
Kde začať a ako postupovať?
Zdá sa to zložité.
Tak ako to je? Jeden horoskop cez druhý, alebo samostatne?
Čo sa mi v tomto roku stane? Kedy sa stane to, čo očakávam?
Chce to nejaký návod.

Kto chce tiež funkčný návod, ako vykladať solárne horoskopy?

Návod na kurze ťa prevedie (krok-za-krokom) výkladom a dá ti konkrétne odpovede. To čo sa ti zdalo zložité, sa ti vyjasní. Budeš vedieť predvídať čo sa stane za rok tebe, alebo tvojim blízkym.
To nie je všetko.
Dozvieš sa niečo úplne nové: poznatky nedostupné v bežnej literatúre a na internete. Táto múdrosť starých majstrov bola dlho stratená v starých knihách.

Pravdepodobne máš teraz dve otázky:

1. Nie je stará perzská astrológia zastaralá? Funguje to vôbec?
Moderná astrológia nenadviazala na svoje korene. Preto trpí. Trpí neschopnosťou predvídať.
Liek na to je práve tradičná a v tomto prípade perzská astrológia. Táto je nie len funkčná, ale aj jednoznačnejšia a presnejšia vo svojich predpovediach.

2. Ak je to stará perzská astrológia, budem to vedieť pochopiť so základmi z modernej astrológie?
Moderná aj tradičná astrológia majú spoločné korene. Tradičná používa 7 planét, 5 aspektov a 12 znamení, ktoré sa používajú v modernej.
Iný je systém domov celých znamení a celkovo prístup k výkladu. Všetko je ale v kurze vysvetlené. Preto aj ten, kto má len základy modernej astrológie, pochopí tento systém.

Nestrácaj čas a nauč sa to raz a poriadne

Nemusíš si kúpiť tento kurz. Môže sa ti ale stať, že nikdy neprídeš na to, ako zo solárneho horoskopu niečo užitočné vyčítať.
Väčšina ľudí robí tú chybu, že sa snaží získať informácie o výklade solárnych horoskopov z internetu a fór. Problém s tým je tento:

Ako to všetko začalo:

Tajomstvo starých majstrov

Solárne horoskopy boli pre mňa dlho len okrajová technika. Nevenoval som im dostatočnú pozornosť.
Až kým som si neprečítal knihu o solárnych horoskopoch od starého perzského astrológa Abu Ma´shara.
Naštudoval som si potom kurzy od významného astrológa B. Dykesa - ktorý sa venuje prekladu starých astrologických textov.
Pomohlo mi to ešte hlbšie pochopiť tento spôsob výkladu.
To čo som sa dozvedel bolo pre mňa šokujúce.
Bolo to prvý krát, keď som pochopil, aká mocná a dôležitá je to technika.
Prekvapila ma presnosť a konkrétnosť predpovedí.
Preto som sa rozhodol podeliť sa o tieto poznatky a metódy s ostatnými a vytvoril som tento kurz.
Chápem, že väčšine ľudí sa nechce študovať staré texty, ktorým je ťažké rozumieť a navyše sú prekladané do angličtiny. V slovenčine a češtine zatiaľ k týmto technikám neexistujú knihy.

Predpovede s presnosťou na deň?

Málo známa technika: dikrecie cez solárny horoskop, ma veľmi prekvapila. Nevedel som, že je možné robiť predpovede s presnosťou na deň.
V kurze je vysvetlená na konkrétnom príklade.
Funguje tak, že zo solárneho horoskopu sa stanú "hodiny". Ascendent solárneho horoskopu sa postupne posúva a na svojej ceste aktivuje jednotlivé časti horoskopu. Tak sa dá predvídať, kedy sa stane to, čo je v solárnom horoskope zaznačené.

Čo povedali účastníčky kurzu

Téma solárnych horoskopov spracovaná v kocke, prehľadne, jednotlivé kroky popísané na príklade. Ľahko zrozumiteľné. Stačí otvoriť vlastný solárny horoskop a čítať, akú tému ti tento rok vesmír do života prináša. Ja už som si pozrela :)

Veronika

U pána Martina som sa zúčastnila kurzu o Solárnych horoskopoch. Nakoľko som nie úplný začiatočník v astrológií, tento kurz ma veľmi milo prekvapil. Pán Martin nám v ňom predstavil niektoré nové zaujímavé techniky a výborne ich vysvetlil na rôznych príkladoch. Pri analýze mojich vlastných Solárnych horoskopoch za minulé roky som zistila, že techniky ktoré nám predstavil sú funkčné a tým sa človek ľahko orientuje, čo ho v danom roku čaká. Tento kurz by som odporučila nie len začiatočníkom a pokročilým v astrológií, ale aj tým ktorý hľadajú odpovede na ich rôzne životné udalosti, prípadne sa chcú dozvedieť, čo by ich mohlo prekvapiť nasledovné roky.

Katka

Ďakujem Martin. Kurz Solárne horoskopy bol zaujímavý a opäť som sa niečo nové naučila. Budem sa tešiť na ďalšie kurzy :).

Silvia

Na tomto kurze som konečne pochopila, ako interpretovať soláre. Zdá sa, že je to zložité, ale Martin všetko vysvetlil jednoducho a veľmi prehľadne. Bola som spočiatku skeptická k systému domov celých znamení, ale funguje to! A navyše táto technika zužuje interpretáciu solárov tak, že spresňuje základnú tému daného roka. Tento kurz bol pre mňa rozhodne veľmi prínosný.

Marcela

Dobry den, cez sviatky (kedze som ochorela a nemohla som si uzivat krasu jari) som si pozrela Vas video-kurz o vyklade solarnych horoskopov. Zaujimal ma najma Vas pristup zo stanoviska tradicnej astrologie. Kurz naprosto splnil moje ocakavania, priniesol obsahovo a v strucnom, ale explicitnom vysvetleni vsetko, co som si chcela ujasnit.

Renata

3 silné dôvody, prečo by si mal/a mať tento kurz

A všetko toto prostredníctvom video záznamu a textu k nemu.

Video: 1 hodina a 40 minút.
Text s obrázkami a grafmi: 31 strán A4.

Z pohodlia svojho domova a vlastným tempom prenikneš do tajomstva výkladu solárnych horoskopov. Teória je navyše vysvetlená na konkrétnych príkladoch, aby to bolo pre teba ľahšie pochopiteľné.

Cena: 29,90 €

Po zakúpení:

Pošlem ti linky, cez ktoré si stiahneš video a texty do svojho počítača.
Žiadne posielanie cez poštu, žiadne čakanie.
Zaplatíš, pošlem ti linky, stiahneš a ihneď študuješ.

Objednaj si kurz - napíš mi na: bdmart@gmail.com.
Ak máš otázky, zavolaj na: 0907 956 378