Referencie:

" U Martina nesmierne ocenujem skutocny zaujem, ktory vklada do svojej prace. Prejavuje sa to v jeho pristupe ku klientom, snahou o co najzrozumitelnejsi vyklad, nachadzanim suvislosti aj napr. kombinovanim viacerych technik, dodatocnymi konzultaciami, ku ktorym je vzdy k dispozicii a hlavne tym jeho: "...dajte mi vediet ako to dopadlo", pretoze tym prejavuje zaujem nielen o klienta, ale aj o stale hlbsie poznanie astrologie a bez obzretia sa spat to nejde. Martin je vo svojich vykladoch absolutne presny a aj preto ho kazdemu kto si potrebuje ujasnit veci, vrelo odporucam."

Renata


Ďakujem veľmi krásne za neskutočne rýchle jednanie, od odpísania na prvý email až po konzultáciu! Odpovedali ste na všetky moje otázky ktoré má zaujímali a vo veľa veciach aj potešili :) určite do budúcna sa veľmi rada na Vás obrátim, už len keď budem chcieť vedieť čo má čaká na další rok :) určite vrelo odporúčam!

Lucia


Astrológ ako má byť. Tak to je pán Martin Bašták Ďurán. Profesia na neho ako ušitá. Presná, priama, výstižná. Dobrý a promntný prístup. Nečakala som dlho a ozval sa.Vypracoval mi horoskop. Presvedčil ma o svojej profesioanalite svojím vypracovaním horoskopu. Keďže som ho nepoznala nevedela som o ňom nič. Pozrela som si jeho ponuku na stránke, FB, You-tube. Bola som si istá,že zvládne a bude vedieť čo potrebujem. Pána astrológa môžem len odporúčať každému,kto hľadá svoje odpovede v astrológií. Martinovi veľká vďaka. Som rada, že som Vás objavila v pravý čas.

Silvia Pitnerová


U pána Martina som si dala vypracovať osobný horoskop a som veľmi spokojná. Vystihol moju povahu a pomohol mi usmerniť profesijné smerovanie. Vyhľadala som ho v období, keď som potrebovala pochopiť niektoré životné situácie, ktoré sa mi udiali a jeho výklad mi v ich porozumení pomohol. Oceňujem jeho milý prístup a rada ho opätovne vyhľadám.

Andrea


"Chcem poďakovať pánovi Martinovi za skvelý výklad horoskopu. Používa svoju vlastnú techniku výkladu. Oceňujem rôzne formy konzultácie, ktoré si môžeme vybrať. Ja som si vybrala konzultáciu cez Skype, ktorá mne osobne priniesla priestor pre otázky, ktoré mi pán Martin zodpovedal jasne a zrozumiteľne. Z nášho horoskop sa dá vyčítať všetko, priaznivé, nepriaznivé životné obdobia, situácie ktoré sa nám v živote opakujú, na ktoré si máme dávať pozor a mnoho ďalších vecí a situácií súvisiacich napríklad s rodinou (rodičia, súrodenci, deti...), zamestnaním, zdravým...Toto všetko dokáže pán Martin vyčítať z horoskopu. „ Ak chceš byť šťastný a úspešný, musíš sa trvalo meniť.“ Vďaka astrológii dokážeme poznať a pochopiť samého seba, aj svoje okolie. To nám dáva poznanie neodsudzovať, nekritizovať ale pochopiť správanie a konanie každého z nás. Veď v konečnom dôsledku sme tu na tomto svete každý sám za seba. Srdečná vďaka."

Marta


"Martin Bašták Ďurán je skvelý astrológ. Obrátila som sa na neho nie jedenkrát, najčastejšie sme riešili to, ako bude vyzerať najbližší rok, ale pomohol mi nájsť aj vhodný termín na založenie firmy. U Martina oceňujem najmä to, že na výklad používa aj staré, menej známe metódy, ktoré dávajú oveľa presnejšie výsledky a konkrétne odpovede. To je aj dôvod, prečo chcem počuť hlavne jeho názor - celá konzultácia prebieha v duchu - čo slovo, to relevantná informácia. Žiadne neurčité predpovede, kadejaké veštenia ani prázdne reči. Bola som spokojná s výkladom osobného aj partnerského horoskopu, našli sme vhodný termín na začiatok podnikania, jeho ročné predpovede zatiaľ fakt spoľahlivo vychádzajú. Odporúčam určite aj astrologické kurzy, pretože málokto sa na Slovensku venuje tradičnej astrológii v takom rozsahu ako Martin - mne konkrétne počas konzultácii vysvetlil fungovanie solárnych revolúcií, profekcie a firdariu - pokročilé techniky, ktoré sa bežne na kurzoch nepreberajú. Takže, ďakujem, Martin - aj nabudúce."

Alena Kytková


"Od pana Martina jsem si nechala vykladat horosko a jako prvni astrolog pefektne odhadl povahu meho manzela. Moc dekuji. Pouziva stare vladce a nejspis to funguje lepe nez moderni pojeti astrologie. Prvni knihu uz mam, a rada bych mela i tuto:-) Moc doporucuji....."

Alena Novakova


"Martin Bašták Ďurán je astrológ, ktorého som si “našla” na základe jeho videí k rôznym astrologickým otázkam. Zaujal ma najmä jeho osobitý prístup, priam detektívne pátranie - hľadanie vysvetlení, “dôkazov” a unikátny spôsob myslenia a kombinácií… Pochopila som, aké to je, keď nie vždy vidíme, čo máme priamo pred očami. Preto som sa rozhodla požiadať ho o pomoc. S výsledkom som veľmi spokojná a doporučujem ho každému, kto má záujem o profesionálny prístup a mimoriadne precíznu prácu. Napriek tomu, že som sa už o astrológiu dávnejšie zaujímala, nebola by som verila, čo všetko sa v horoskope dá nájsť, ak tomu niekto rozumie. A pán Ďurán tomu skutočne rozumie."

Monika Nováková


"U Martina som si dala vypracovať 12 mesačnú predpoveď a partnerský horoskop. Vďaka 12 mesačnej predpovedi si môže človek naplánovať a zariadiť najbližšie obdobie a vie, na aké oblasti v živote je dobré sa zamerať. Partnerský horoskop pomôže pochopiť osobnosť, povahu, správanie a vzájomný vplyv dvoch ľudí na seba v partnerstve, priateľstve či akomkoľvek inom vzťahu. Konzultovala som s ním aj zdravotnú oblasť, čo mi veľmi pomohlo v rozhodovaní sa ohľadom operácie a spôsobu liečby. Po konzultácii som mailom dostala aj zvukovú nahrávku, čo je veľmi užitočné, lebo sa k tomu môžem opäť vrátiť, keď potrebujem. Horoskopy od Martina sú podrobne vypracované a zrozumiteľne podané. Na moju žiadosľ o vypracovanie horoskopov zareagoval veľmi rýchlo. Oceňujem jeho príjemný a ľudský prístup. Určite jeho astrologické služby vrelo odporúčam. Sama sa na neho určite ešte obrátim."

Olga


“O astrológii som toho vela nevedel, k Pánovi Ďuránovi ma priviedla čistá zvedavosť. Dal som si urobiť horoskop narodenia, a na moje veľké prekvapenie všetko čo Martin vyčítal z môjho natálneho horoskopu na moju povahu sedelo. Bolo to neuveriteľne presné. Po tomto zážitku sa určite budem astrológii venovať intenzívnejšie. Všetkým jeho služby vrelo odporúčam . ”

Miroslav


"Pan Martin Bašťák Duráň umí podat precizní astrologický náhled,který jasně a pochopitelně vysvětlí i úplnému laikovi.Všem vřele doporučuji.Pochopila jsem proč se dějí určité situace,či se udály v minulosti a je mi jasnější podstata mojí povahy."

Renata Sch.


"Po dlhom čase sledovania videí, som sa odhodla si dať urobit Ročný horoskop u profesionálneho astrologa Martina Baštáka Ďurána. Výsledok ma neuveriteľne prekvapil. Cítila som že som takpovediac,,na rozhraní,, čo mám a čo by som ešte chcela mat. Deti vyrástli a mne zostalo nie len prázdne miesto v dome, ale cítila som že to takto ďalej ísť nemože. V Horoskope na profesionálnej úrovni som sa dočítala ,že moje pocity sú správne a že naozaj sa ocitám, podla hviezd na rozhraní. Potešil ma aj následný rozhovor.Na Skype sme postupne s Astrologom prebrali všetky pre mna neznáme výrazy v ktorých som tak trochu tápala. Nakoniec celý rozhovor sa niesol v optimistickom duchu.A moje tajné plány a predstavy len treba presne načasovat. Podla horoskopu si veci zariadím tak, ako mi Martin poradil, pretože chcem aby som bola aj pripravená aj aby k tomu veci na nebi boli naklonené. Varoval ma aj pred úrazmi a chorobami/ čo samozrejme pri mojej dynamike, je dobré vedieť/ Takže tento Horoskop výklad na rok, rodinu poprípade aké máme možnosti možem len doporučiť, všetkým ktorí sa cítia neistí. Je to aj pekný darček v Vianociam."

Ingrid


"No ja som veľmi spokojná za výklad, za porozumenie situáciám-momentálnym. Viem, čo teraz môžem a nemôžem spraviť ... Čiže veľké ďakujem hlavne za veľmi srdečný prístup."

Janka


"ASTROLOGICKÁ KONZULTACE S PANEM DURÁNEM MI UMOŽNILA POCHOPIT PROČ SE MI V ŽIVOTE DĚJÍ RŮZNÉ SITUACE. DOPORUČUJI VŠEM, KTEŘÍ HLEDAJI ODPOVEDI NA SVÉ OTÁZKY."

MARTINA G.


"Astrólog Martin má hlboký vhlad do ľudskej psychiky, a jasnou rečou prekladá matematiké symboly planét do stráviteľnej podoby. Posedenie nahráva, takže všetko čo odzneje si uchováte. Má dobrý prístup, je milý a šikovne všetko vysvetlí. Určite odporúčam! "

Miroslav


"Ak si chcete dať zostaviť osobný horoskop narodenia alebo predpoveď na 12 mesiacov, čo sa môže udiať vo vašom živote alebo kam smerovať vašu pozornosť jednoznačne odporúčam pána Martina. Pri oboch výkladoch ma veľmi milo prekvapil svojou odbornosťou a vedomosťami. V osobnom horoskope mi pomohol odhaliť moje silné a slabé stránky a v 12 mesačnej predpovedi ma upozornil na možné riziká a prekvapenia. Jeho služby plánujem využiť aj v budúcnosti, nakoľko okrem kvalitnej a podrobnej astro analýzy používa aj rôzne iné techniky, s ktorými som sa zatiaľ nestretla u žiadnych iných astrológov. "

Katka


"U Martina Baštáka Ďurána som si dal vypracovať osobný horoskop pre mňa ako aj moju partnerku, horoskop s predikciami na celý rok, upresnenie času narodenia a napokon partnerský horoskop, ktorý bol podľa mňa definitívnym znakom Martinovho astrologického umenia. Obaja s partnerkou sme boli veľmi (milo) prekvapený, do akej hĺbky dokázal Martin analyzovať náš vzájomný vzťah aj s jeho špecifikami. Veľmi odporúčam pre každého, kto sa chce detailnejšie venovať svojmu životu a súvislostiam dôležitých životných udalostí. "

Juraj


"Hľadáte skúseného a seriózneho astrológa? Určíte oslovte Martina Baštáka. Martin je zanietený a dôsledný astrológ, ktorý keď niečo robí, robí to poriadne, poctivo a neostáva na povrchu. Jeho astrologický výklad je výsledkom jeho dlhoročného štúdia, snahy isť do podstaty a overovania si poznania v praxi v spojení s jeho schopnosťou vcítiť sa do bytosti klienta. Každé jeho dielo je teda originálom – obrazom duše, či životnej situácie konkrétneho človeka. Úplnou samozrejmosťou jeho profesionálneho prístupu ku klientom je podrobná individuálna konzultácia, ktorá umožní klientovi toto dielo hlbšie pochopiť a mať tak z tejto služby čo najväčší prínos.

Ja sám (aj moji blízki) som Martinove služby so spokojnosťou využíval posledných 8 rokov a objednám si ich aj v ďalších rokoch (najmä solárny horoskop s výkladom direkcií a tranzitov na celý rok). Ich najväčším prínosom pre mňa je, že mi umožňujú hlbšie pochopiť životné situácie, v ktorých sa nachádzam."

Edo


"U Martina si dávam vypracovávať 12-mesačný horoskop každý rok a zatiaľ som to neoľutovala. Martin vie jednoduchým a ľudským jazykom objasniť vplyvy minulé i budúce, vysvetliť súvislosti na životnej ceste, upozorniť na negatíva, ktoré sa dajú eliminovať a priblížiť astrológiu aj obyčajnému človeku. Výklad cez Skype alebo osobne je vždy zrozumiteľný. V prípade, že riešim viac či menej závažné životné otázky v akejkoľvek oblasti, konzultácia s ním mi ich zodpovie, dokonca s konkrétnym časovým ohraničením (kedy vycestovať do cudziny, kedy stretnutie s potenciálnym partnerom (ne)má perspektívu atď. ) a mnohé iné. Vrelo odporúčam!"

Lenka


"S Martinom už dlhodobejšie konzultujem dôležité životné situácie, do ktorých mi vždy jeho výklad priniesol viac svetla a pochopenia udalostí. Okrem týchto aktuálnych astrologických vplyvov mi vypracoval horoskop na 12 mesiacov, ktorý bol mimoriadne priaznivý a po konzultácii cez skype som si vyjasnila ešte ďalšie podrobnosti, detaily, ktorým som nerozumela. Rovnako mi Martin podľa horoskopu odporučil bylinky, ktorých účinky korešpondovali s diagnostikou psychosomatiky. Pre vedomejší vhľad do kľúčových životných udalostí odporúčam konzultáciu s Martinom."

Renáta


"Veľmi pekne ďakujem za spracovanie môjho horoskopu na 12 mesiacov dopredu. Už tretí rok mi pomáhaš vedieť zvládnuť, predvídať a tešiť sa na situácie, ktoré mi nastavenie planét ponúka. Je to skvelá pomôcka, keď človek potrebuje urobiť rozhodnutia pracovné a aj súkromné. Horoskop od teba je presný a detailne prepracovaný a vždy sa stotožňuje s realitou. Rada odporúčam túto metódu ľuďom, ktorí nechcú nechať nič na náhodu. Ďakujem."

Erika


"Ďakujem za výklad horoskopu. Pán Bašták sa vie prihovárať aj jazykom bežného človeka tak aby svojmu horoskopu porozumel a vzal si z neho to čo najviac potrebuje. Osobná konzultácia dala priestor aj otázkam a priniesla žiaduce uistenie kde bolo potrebné. Myslím, že ako astrológ sa téme astrológie nielen rozumie, ale je jeho veľkou vášňou, čo vidno pri samotnom horoskope. "

Daniela


"Keď som poprosila Martina, aby vypracoval horoskopy mojich detí, nečakala som, že každý z nich bude rozpísaný na tri celé strany. Bolo to naozaj veľmi detailne a profesionálne spravené. Okrem toho, si našiel čas na takmer dvojhodinovú konzultáciu, kedy mi trpezlivo, ľudsky a zrozumiteľne vysvetlil niektoré veci a zodpovedal množstvo mojich otázok. Čo je však pre mňa najpodstatnejšie: Mám pocit, že teraz rozumiem svojim deťom viac, ako predtým.
Pomohol mi aj vtedy, keď podľa horoskopu nastavil dcérke bylinky. Mala zväčšenú nosnú mandľu, následkom čoho v noci ťažko dýchala a dostávala záchvaty kašľa. Musím povedať, že bylinky zabrali a dcérka je v poriadku. Martin, vďaka!"

Soňa
Ďalšie služby:

všetky astrologické služby

detský horoskop

ročný horoskop

osobný horoskop

partnerský horoskop

Pozrite si tiež: Astrologická učebnica