Referencie:

"Ak si chcete dať zostaviť osobný horoskop narodenia alebo predpoveď na 12 mesiacov, čo sa môže udiať vo vašom živote alebo kam smerovať vašu pozornosť jednoznačne odporúčam pána Martina. Pri oboch výkladoch ma veľmi milo prekvapil svojou odbornosťou a vedomosťami. V osobnom horoskope mi pomohol odhaliť moje silné a slabé stránky a v 12 mesačnej predpovedi ma upozornil na možné riziká a prekvapenia. Jeho služby plánujem využiť aj v budúcnosti, nakoľko okrem kvalitnej a podrobnej astro analýzy používa aj rôzne iné techniky, s ktorými som sa zatiaľ nestretla u žiadnych iných astrológov. "

Katka


"U Martina Baštáka Ďurána som si dal vypracovať osobný horoskop pre mňa ako aj moju partnerku, horoskop s predikciami na celý rok, upresnenie času narodenia a napokon partnerský horoskop, ktorý bol podľa mňa definitívnym znakom Martinovho astrologického umenia. Obaja s partnerkou sme boli veľmi (milo) prekvapený, do akej hĺbky dokázal Martin analyzovať náš vzájomný vzťah aj s jeho špecifikami. Veľmi odporúčam pre každého, kto sa chce detailnejšie venovať svojmu životu a súvislostiam dôležitých životných udalostí. "

Juraj


"Hľadáte skúseného a seriózneho astrológa? Určíte oslovte Martina Baštáka. Martin je zanietený a dôsledný astrológ, ktorý keď niečo robí, robí to poriadne, poctivo a neostáva na povrchu. Jeho astrologický výklad je výsledkom jeho dlhoročného štúdia, snahy isť do podstaty a overovania si poznania v praxi v spojení s jeho schopnosťou vcítiť sa do bytosti klienta. Každé jeho dielo je teda originálom – obrazom duše, či životnej situácie konkrétneho človeka. Úplnou samozrejmosťou jeho profesionálneho prístupu ku klientom je podrobná individuálna konzultácia, ktorá umožní klientovi toto dielo hlbšie pochopiť a mať tak z tejto služby čo najväčší prínos.

Ja sám (aj moji blízki) som Martinove služby so spokojnosťou využíval posledných 8 rokov a objednám si ich aj v ďalších rokoch (najmä solárny horoskop s výkladom direkcií a tranzitov na celý rok). Ich najväčším prínosom pre mňa je, že mi umožňujú hlbšie pochopiť životné situácie, v ktorých sa nachádzam."

Edo


"U Martina si dávam vypracovávať 12-mesačný horoskop každý rok a zatiaľ som to neoľutovala. Martin vie jednoduchým a ľudským jazykom objasniť vplyvy minulé i budúce, vysvetliť súvislosti na životnej ceste, upozorniť na negatíva, ktoré sa dajú eliminovať a priblížiť astrológiu aj obyčajnému človeku. Výklad cez Skype alebo osobne je vždy zrozumiteľný. V prípade, že riešim viac či menej závažné životné otázky v akejkoľvek oblasti, konzultácia s ním mi ich zodpovie, dokonca s konkrétnym časovým ohraničením (kedy vycestovať do cudziny, kedy stretnutie s potenciálnym partnerom (ne)má perspektívu atď. ) a mnohé iné. Vrelo odporúčam!"

Lenka


"S Martinom už dlhodobejšie konzultujem dôležité životné situácie, do ktorých mi vždy jeho výklad priniesol viac svetla a pochopenia udalostí. Okrem týchto aktuálnych astrologických vplyvov mi vypracoval horoskop na 12 mesiacov, ktorý bol mimoriadne priaznivý a po konzultácii cez skype som si vyjasnila ešte ďalšie podrobnosti, detaily, ktorým som nerozumela. Rovnako mi Martin podľa horoskopu odporučil bylinky, ktorých účinky korešpondovali s diagnostikou psychosomatiky. Pre vedomejší vhľad do kľúčových životných udalostí odporúčam konzultáciu s Martinom."

Renáta


"Veľmi pekne ďakujem za spracovanie môjho horoskopu na 12 mesiacov dopredu. Už tretí rok mi pomáhaš vedieť zvládnuť, predvídať a tešiť sa na situácie, ktoré mi nastavenie planét ponúka. Je to skvelá pomôcka, keď človek potrebuje urobiť rozhodnutia pracovné a aj súkromné. Horoskop od teba je presný a detailne prepracovaný a vždy sa stotožňuje s realitou. Rada odporúčam túto metódu ľuďom, ktorí nechcú nechať nič na náhodu. Ďakujem."

Erika


"Ďakujem za výklad horoskopu. Pán Bašták sa vie prihovárať aj jazykom bežného človeka tak aby svojmu horoskopu porozumel a vzal si z neho to čo najviac potrebuje. Osobná konzultácia dala priestor aj otázkam a priniesla žiaduce uistenie kde bolo potrebné. Myslím, že ako astrológ sa téme astrológie nielen rozumie, ale je jeho veľkou vášňou, čo vidno pri samotnom horoskope. "

Daniela


"Keď som poprosila Martina, aby vypracoval horoskopy mojich detí, nečakala som, že každý z nich bude rozpísaný na tri celé strany. Bolo to naozaj veľmi detailne a profesionálne spravené. Okrem toho, si našiel čas na takmer dvojhodinovú konzultáciu, kedy mi trpezlivo, ľudsky a zrozumiteľne vysvetlil niektoré veci a zodpovedal množstvo mojich otázok. Čo je však pre mňa najpodstatnejšie: Mám pocit, že teraz rozumiem svojim deťom viac, ako predtým.
Pomohol mi aj vtedy, keď podľa horoskopu nastavil dcérke bylinky. Mala zväčšenú nosnú mandľu, následkom čoho v noci ťažko dýchala a dostávala záchvaty kašľa. Musím povedať, že bylinky zabrali a dcérka je v poriadku. Martin, vďaka!"

Soňa
Ďalšie služby:

všetky astrologické služby

detský horoskop

ročný horoskop

osobný horoskop

partnerský horoskop

Pozrite si tiež: Astrologická učebnica